| Nirvana03 a întrebat:

am o intrebare:vreau sa cumpar Fifa 14 pe PC cu cineva,eu vreau sa joc online in timp ce el vrea doar modurile offline.Pot sa il instalez pe amandoua? Si daca da, putem juca in acelasi timp? eu online si el offline?

Răspuns Câştigător
| Skullduggery a răspuns:

Daca ai cumparat un singur CD nu puteti juca online in acelasi timp deoarece nu poti folosi acelasi CD key (serial key) in acelasi timp, dar va puteti juca unul ofline si 1 online.
In concluzie, da va puteti juca unul online si unul offline.

Sper ca te-am ajutat!