| Mihai0101 a întrebat:

Salut TPU, am o memorie ram ddr3 de 666mhz pot instala o memorie de 4gb ddr3 1600mhz adica cu o frecventa mai mare tot ddr3 sa ruleze ambele?

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Foarte putin probabil, 666 a fost prima generatie, 1600 ultima
ori, tu 99.99% ca ai placa de baza cu prima generatie de ddr3

| Brizbriz a răspuns:

Dude, multumesc mult pentru eronat, dar esti putin, putin cam dus, eu am frecat ddr3 in draci, iar tu HABAR NU AI

si din cate vezi, nimeni altcineva nu iti raspunde

deci de ce nu ne faci un serviciu si te duci si te inchizi intr-o pestera si sa iti pui cenusa in cap, pentru ca aici strici atmosfera... DEGEABA

amaratule

| CasaBlanca0000 a răspuns (pentru Brizbriz):

Te crezi cam smecher nu crezi? mai vorbesti si la plural

| Mihai0101 explică (pentru CasaBlanca0000):

Care este problema ta?