| Paul_Samuel_1999 a întrebat:

am o mica curiozitate =)
As vrea sa achizitionez un volan (Logitech G29, iar in titlu scrie ca e pentru pc, ps3/40, iar eu as vrea sa ma joc fh3/4 pe pc, iar acele jocuri fiind descarcate de pe platforma Microsoft store.
Ok deci intrebarea mea este: Daca achizitionez acest volan va merge cu jocurile fh pe pc (pe xbox ma gandesc ca nu), eu cred ca da dar as vrea sa ma asigur...
Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Nu prea am inteles asa bine ce ai vrut sa spui, ruleaza orice joc dupa pc sau ps3/4, nu conteaza ce jocuri sunt sau de unde le-ai luat, o sa ruleze tot dupa pc.

| iRobby a răspuns:

Neata!

Nu conteaza de unde descarci jocul, de pe MS-Store, Steam sau G2A e indiferent. Daca il joci pe calculator va merge, si in caz ca vrei sa-l joci si pe Xbox atunci cumpara-ti modelul -G920- de la Logitech, compatibil cu PC si Xbox. Personal il recomand!