| diavolultazzmania a întrebat:

am o mica intrebare:Cand intru pe un server Minecraft imi arata asa:Conectare la server.....Si dintr-un minut imi apare asa:Nu a reusit sa se conecteze la server
Connection timed out:connect si nu stiu de ce! Si am mai incercat si tot n-am reusit

Răspuns Câştigător
| metin2Romania a răspuns:

Eu vorbesc pe alt cont acum! PANA ACUM IMI MERGEA FARA MINECRAFT CUMPARAT SI ACUM NU STIU CE ARE SI NU STIU CE SA I MAI FAC CA MA ENERVEZ DE ACUM!

4 răspunsuri:
| IwantANoriginalNAME a răspuns:

Nu ai minecraft cumparat, iar serverul este premium adica ai nev de minecraft cumparat sa intri pe el.

| metin2Romania a răspuns (pentru IwantANoriginalNAME):

Eu vorbesc pe alt cont acum! PANA ACUM IMI MERGEA FARA MINECRAFT CUMPARAT SI ACUM NU STIU CE ARE SI NU STIU CE SA I MAI FAC CA MA ENERVEZ DE ACUM!

| ExtremBoy1123 a răspuns:

Poate e din cauza serverului
Trebuie sa mai incerci de multe ori s-au mai scrie numele serverului inca o data!
Sper ca te-am ajutat pa pa!

| OmSinguratic a răspuns:

Cine stie oare ce este
Funda?

| tazzhero a răspuns:

1.E din cauza serverului
2. Daca nu afli metoda nu ai cum afla ce s-a intamplat
3. Poti afla de la Prieteni
Sper ca te am ajutat pa pa! big grin happy