| Eastwood a întrebat:

am o mica problema.
Am Windows 10, iar de fiecare dată când deschid Bittorent, dupa aproximativ 5 minute imi apare Blue screen cu mesajul: "your pc ran into a problem, were just collecting some information".
Am si cautat niste tutoriale legat de aceasta problema, am incercat 3 modalitati: cu cmd, modul safe ( actualizare a driverelor), si o depanare a problemelor, insa fara rezultat. Am si dezinstalat si reinstalat Bittorent insa problema persista. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| cezarultau a răspuns:

Am avut o problema asemănătoare, era de la o placuta ram. Nu pot spune ca la tine e la fel dar poate iti este de ajutor raspunsul. Bafta!

| Eastwood explică (pentru cezarultau):

Si cum pot rezolva problema?
Eu am laptop.