| BiggyJoess a întrebat:

am o mica problema cu laptop-ul.
Mi-am actualizat windows-ul recent de la 8.1 la windows 10 home.
Nu asta este problema, problema este ca daca inchi pc-ul dupa ce il folosesc imi apare o eroare. "Your Pc ran into a problem and needs to restart. We'll just colecting some error info and we'll restart for you"
Imi apare aceasta eroare de fiecare data, am incercat sa-l restartez si cu safe mode si cu comand prompt, am reinstalat windows-ul dar degeaba, problema persistă.
Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Te rog sa imi spui ce componente ai nu orice ruleaza pe windows 10, daca ai un PC de generatie mai veche e posibil sa intampini probleme!