| bobrelu a întrebat:

am o mica problema la Far cry 3 intru in joc monitorul e negru dar jocul se aude si nu cred ca am PC asa slab, adica rulez battlefield 3 medium-high hitman absolution tot asa gta 4 la fel sper sa ma ajutati si uitati componentele PC-ului : placa video nVIDIA Geforce 630 2gb ddr3 DirectX 11, Processor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2, 60GHz, 4RAM si Windows 7 Ultimate 32BIT! Va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Monitorul sau placa video. Cheama un specialist sau du-te tu la unul daca nu mai ai garantie. Daca ai garantie repara.

4 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsu sau probabil a patit ceva placa video, cheama un expert te va ajuta. funda?

| tudorwifihack2 a răspuns:

Sigur este placa video sau rami.Iti trebuie o placa pana in 2 gb si ramul pana in 4 gb

| bobrelu explică (pentru tudorwifihack2):

Am placa video nVIDIA 2gb ddr3 directx11 si 4RAM

| bobrelu explică (pentru tudorwifihack2):

Am 4RAM si placa video Gtx 630 2gb ddr3