| maxbio a întrebat:

Am o mica problema. Mi se innoada constant firul de la casti si as vrea sa-mi dati niste sfaturi. Ce faceti voi ca sa nu vi se mai innoade firele in general?

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Eu le strang(le impachetez) frumos in mana inainte de al baga in geanta.Si asa nu se mai inoada ai si tu grija inainte de a le baga in geanta sau buzunar.

| maxbio explică (pentru dannys):

M-am exprimat gresit. Ma refer la cele de calculator (cele cu cupe mari)

| Phanto a răspuns:

Incearca sa nu-ti ti castile adunate, gen in buzunar sau asa, sa fie mereu drept puse, mereu o sa se intample.