| Gabyro1992 a întrebat:

Am o nelamurire am un pentium 4 procesor 2.4 hard 37 gb rami 512mb placa video 256. Daca ma joc metin 2ro mi se poate arde placa video sau altceva? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Iti merge si nu se arde, eu l-am jucat pe un calculator mai slab. in caz ca iti merge putin mai greu, redu din detalile grafice.

| Gabyro1992 explică (pentru Zangetsu):

Eu le setarile le-am pus la 800x900 16 mb gamma 60 restul le-am lasat asa e bine ce setari am facut?

| Zangetsu a răspuns (pentru Gabyro1992):

Daca iti merge cum iti place tie, da.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se arde daca nu ai overclock la ea dar esti la limita cu setarile astea! Nici nu stiu daca iti merge jocul (Metin).

| Gabyro1992 explică (pentru neluL):

Imi merge si nu nu am overlock deci nu se arde?

| Gabyro1992 explică (pentru neluL):

256 mb FX5500

| neluL a răspuns (pentru Gabyro1992):

Nu se arde placa video.

| white93 a răspuns:

Poate nu ai Ram destul sau memoria insuficienta pe hard care poate provoca pierderea FPS si sa iasa fum din unitate care poate provoca explozia...I-ati alta placa video si mai lasa hardu' linistit ca nu-i bine sa-l umpli...asta stiu din propia experienta