| kilgharrah a întrebat:

am o placa video care nu suporta 2.0 pixel shaders am doar 1.4 pixel shaders si vreau si eu sa ma joc League OF Legends(LoL) Cine ma poate ajuta sa fac cumva sa pot sa ma joc asa?(sa nu aud raspunsuri de genul: "Cumparati alta placa video" pentru ca imi vine peste o luna...).

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Atunci astepti o luna laughing

| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca un program numit SwiftSharder. E folosit pentru a 'simula' un shader model mai mare decat ai de fapt, dar cauzeaza destul de mult lag.

| kilgharrah explică (pentru Andrei7520152):

Si merge pe LoL? Si apropo cum il folosesc?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru kilgharrah):

Eu nu o folosesc, am aflat de ea acum o saptamana prin auzite