| xBanKai a întrebat:

Am o Placa video Sapphire Radeon R9 380 NITRO 4GB GDDR5 256-bit BackPlate si are un buton micut care se da doar in stanga si in dreapta si chiar nu stiu ce face :/ Cine o are si-mi poate da mai multe informatii. gen cum sa-i fac setarile pentru coolere si alte alea.
P.S : Cine vrea sa ne jucam niste jocuri online impreuna? gen terra. warframe. etc :/ ceva cu program pentru vorbit ca in paladins sau orice. big grin Sa facem caterinca. singur e plictisitor. Dau funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| xBanKai explică:

Adica poti alege 2 optiuni de BIOS primul este legacy al doilea este Bios-ul normal poti alege cum sa iti boteze.Mai usor de atat nu ti-am mai putut explica este totusi greu sa vorbesti in termeni mai cunoscuti happy. Sper ca ai inteles ceva happy ha hi hi hi hi

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Este dual BIOS buton

| xBanKai explică (pentru alexboss2020):

Adica? big grin daca il activez ce se intampla? big grin

| xBanKai explică (pentru xBanKai):

OK si care-i diferenta dintre legacy si bios-ul normal? big grin adica... asta nu pot intelege laughing eu cateodata cand aprind pc-ul imi apare gigabyte dual bios :/

| alexboss2020 a răspuns (pentru xBanKai):

Asta ce ti-am spus legacy e un fel de bot mai diferit iar bios-ul normal e cel normal, oricum nu ii vad rostul acelui buton de pe placa ta video

| xBanKai explică (pentru alexboss2020):

Eh... :/ totusi am dat de el sa vad si acel legacy bot. o fi cel cu placa video. sau unul personalizat :/ nu-mi dau seama. dar voiam sa stiu daca e sau nu periculos. Multumesc

| xBanKai explică (pentru xBanKai):

Adica poti alege 2 optiuni de BIOS primul este legacy al doilea este Bios-ul normal poti alege cum sa iti boteze.Mai usor de atat nu ti-am mai putut explica este totusi greu sa vorbesti in termeni mai cunoscuti happy. Sper ca ai inteles ceva happy ha hi hi hi hi