| Rŏllшау a întrebat:

Am o pofta mare de jocuri cu lupte pe joystik-ul meu happy.Ati putea sa i-mi spuneti cateva jocuri cu lupte gen: Mortal Kombat, Street Fighter etc..Sa imi dati o idee ce jocuri cu lupte as putea sa ma joc sa fie bune, spuneti cat mai multe ca sa pot alegewinking

6 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Soul Calibur V, WWE 12, WWE 11, TNA Impact, ALL Stars, EA sports MMA.
Astea sunt cu siguranta cele mai tari jocuri de lupta la ora actuala alaturi de Mortal Kombat 9 bineinteles.N-o sa gasesti altele mai bune!

| Rŏllшау explică (pentru Numero1):

Ms big grin

| Numero1 a răspuns (pentru Rŏllшау):

Cu placere frate! Sa te distrezi! As vrea si eu un joystick si o consola xbox bineinteles dar pana atunci ma limitez cu jocurile la PC.

| Rŏllшау explică (pentru Numero1):

Crede-ma o sa ma distrezwinking.Iti doresc numai bine sa ai si tu joystick sau o consola Xbox happy

| Eusicamatat a răspuns:

Hello baby hai pe chat big grin

| P1x3lMD a răspuns:

Tekken 5,6, 7...