| OliClaudiu a întrebat:

am o prietena care si-a uitat parola la id dar inca o mai are pe cea de la facebook cum și-o mai poate afla mentionez ca meilul alternativ nu merge si cu intrebarile de securitate ca nici ea nu le mai stie de cand are id mai exista vreo sansa sa reseteze parola avand aces doar la facebook

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nicicand! Trebuie sa-si faca alt id si sa puna si la facebook email-lul nou ca de nu va avea probleme si acolo dupa cateva luni...

2 răspunsuri:
| OliClaudiu explică:

Mulțumesc băieți ca m-ați lămurit atunci înseamna ca nu am ce face decât sa-i fac alt id de messenger și sa-l pun la facebook în locul celui vechi în caz ca o sa uite și parola de fb sa o poată resetawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba facebook ul cu id de la yahoo.