| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

am o problema acum câteva zile mi-am instalat win 10 si. dupa m-am gândit sa umblu prin windows să-l fac mai rapid dupa a doua zi ma trezesc ca nu mai merge sa deschid niciun program..intru in bara de cautare sa caut ceva nici aia nu merge..intru in Microsoft Edge imi apare dintr-o data si se inchide...si cand vreau sa intru in magazin nici nu porneste aplicatia sau orice aplicație din windows nu stiu de la ce poate fii.dar va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Gaseste un prieten care are windows-ul 10 sau chiar 7 dar sa fie bun pe vreun stick. Acum daca nu esti gamer ai putea sa bagi si un 7 dar daca esti va trebui sa cauti in prieteni un windows 10. Mult succes

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Acum depinde ce procese ai dezactivat. Dai o resetare si scapi de probleme.

| Sandu_Daniel_Dan_1999 explică (pentru Intruder19):

Am încercat si imi da eroare: Pc-ul nu a putut fii resetat

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Repara windows-ul si nu mai umbla in el. Eu l-am instalat acum doua saptamani si mi-a spus baiatul care mi-a dat un link de unde l-am descarcat ca isi face singur update si sa nu umblu la el. Ieri am vrut sa ajut un prieten sa-l descarce dar nu mai e gratis acel windows 10 de pe acel site. Merge foarte bine 10 e un windows mult superior fata de windows 8 si 8.1 pro. Cele mai bune care au existat parerea mea au fost windows-urile XP, 7 si 10.

| Sandu_Daniel_Dan_1999 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am incercat faza e ca nu imi merge nici browserul sa descarc alt windows si cred ca as putea sa ceva gen rezolvare probleme daca are windows asa ceva

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Sandu_Daniel_Dan_1999):

Gaseste un prieten care are windows-ul 10 sau chiar 7 dar sa fie bun pe vreun stick. Acum daca nu esti gamer ai putea sa bagi si un 7 dar daca esti va trebui sa cauti in prieteni un windows 10. Mult succes