| gLuss2557 a întrebat:

Am o problema. Acum cateva zile mi-am luat un laptop si are rezolutia: 1920 x 1080, si este prea mica. Cum sa spun. Nu pot sa joc jocuri pe net, din cauza asta, sageata este prea mica. Iar cand dau rezolutia mai mica nu e tot ecranul, ba e mai lat pe laterale, ba sus. Va rog spuneti-mi ce sa fac. sad

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Sa te gindesti inainte sa faci prostii de-astea... ce ti-a trebuit laptop full HD? Nu ai ce sa faci, aia e rezolutia lui nativa.