| NazZisStUu a întrebat:

Salut TPU am o problema:
am euro truck simulator 1 si mi se blocheaza imaginea nu mai pot face nimic decat daca apas ctrl+alt+del sa ies din el. Nu stiti ce are?
Dau Funda Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

In cazul in care ai o placa buna incearca sa ii faci niste setari dand clic dreapta pe desktop si intrand la setarile ei sau la hidden icons mai poti gasi setarile acesteia. La setarile 3D( sau agming) incearca sa le dai la maxim. Daca nici asa nu merge atunci intra in setarile grafice ale jocului si seteaza totul pe low. Bafta