| GabrielStefan a întrebat:

Am o problema. Am instalat Gta EFLC si vreau sa ma joc dar, imi intra, aleg jocul(TLaD sau TBoGT) apas play, apoi start si nimic, imi ramane ecranul negru. AM urmatoarele cerinte:
Processor Intel Dual Core 2.8 Ghz, 1, 5 Ram, placa video 1 gb Nvidia 8600 GT, windows 7 septembrie 2010, directx 10... va rog ajutati-ma! multumesc dau funda restul vot! (am bagat setarile in diferite moduri si tot asa face)

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

Din cauza ca ai windows 7.iti trebuie anumite programe pentru windows 7. unele jocuri merg altele nu. oricum ai un pc bun.incearca xp