| TheAngel a întrebat:

Am o problema am iphone 4s am 750 mb pentru internet si cand vreau sa ma pun pe un site imi zice: Imposibil de activat reteaua celulara de date. Nu sunteti abonat la un serviciu de date. IPHONE 4S nu 4

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc faptul ca iti trebuie abonament special pentru iPhone. Asa am patit eu la BlackBerry. Numai ca acolo stiam de la bun inceput ca nu pot accesa BlackBerry Mail, Blackberry Messenger, si ce alte minunatii mai avea pe acolo.
Daca pana acum ti-a mers, este posibil sa iti faca figuri softul, intrucat setarile de telefon pentru acces la net, le ai.