| alex987 a întrebat:

Am o problema.Am jucat Counter-strike de milioane de ori si doresc sa ma apuc din nou, dar problema este ca am downloadat 3 Counter-Strike de pe site-uri diferite,dar de fiecare data, cand incerc sa ma conectez la server imi zice "Could not connect to server".Am incercat pe 20 de servere.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Pasul 1:
Intra in Start -> Run
Pasul 2:
La Run scrieti REGEDIT
Pasul 3:
In fereastra care a aparut cauti in stanga HKEY_CURRENT_USER -> Software
Pasul 4:
La Software va aparea un key numit Valve; il selectezi si il stergi apasand tasta Delete.
Pasul 5:
Deschideti Counter-Strike (in caz ca iti cere CD-Key, scrii AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAAA-AAAAAA).

3 răspunsuri:
| LeeoSmeq a răspuns:

Ia-ti altul recomand cel clasic e cel mai bun

| alex987 explică (pentru LeeoSmeq):

Care altul? Ca am luat 3 care pe PC mergea acum am laptop

| alex987 explică (pentru LeeoSmeq):

Pai,care altul? Cele 3 le-am jucat si pe PC si-a mers, acum sunt pe laptop.