| KingOfShadow a întrebat:

am o problema am reinstalat windowsul inainte aveam windows vista calculatorul mergea perfect nu aveam ping/lag iar acum am windows 7 si merge slab am ping am lag si calculatorul e foarte bun 4gb ram viteza mare net. Cum scap de lag?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Foloseste fie o alta versiune de Windows 7 (proffesional, ultimate) sau reinstaleaza Vista.

| KingOfShadow explică:

Am windows 7 ultimate si nu mai pot reinstala deoarece nu stiu. mi l-a reinstalat un baiat va rog alta optiune?