| Alinflorea20 a întrebat:

Am o problema, azi am instalat un antivirus (nod32 5) mai exact si am facut niste setari era pe acolo scris Alin(numele calculatorului)adica administratorul(eu) si am setat acolo Functie:copil varsta, etc dupa aceea am dat restart si cand am pornit iexplore mi-a dat eroarea aceasta: C:\Program Files\Internet Explorer\iexplorer.exe is not a win32 application
am intrat si in mozilla si Y! Messenger si la toate aplicatiile.exe facea asa..doar ca daca dadeam run as administrator mergea si nu vreau sa fac mereu asa cand intru intr-un joc sau pe mess sau pe internet.e ceva de facut in afara de imi schimba windowsul? daca da care?
Funda +Vot multumesc!

Răspuns Câştigător
| SoPlay a răspuns:

Cel mai bun antivirus e Microsoft essential security merge si pe xp si pe 7 si vistawinking

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Probabil ca ai setat din antivirus sa deschizi programele doar cu permisiune.Mai uita-te o data la setari.

| Alinflorea20 explică:

Am sters antivirusul, dar tot asa face.

| SSnarutoSS a răspuns:

In orimul rand ai putea sterge antivirusul si sa iei altul daca merge sau poti sal duci la reparat ca sigur si fara indoiala antivirusul avea virusii clar!

| Alinflorea20 explică (pentru SSnarutoSS):

L-am sters.dar setarile au ramas cred.

| Alinflorea20 explică (pentru SSnarutoSS):

L-am sterswinking