| Guti14Haz a întrebat:

Am o problema. Cand intru in Counter-Strike imi apare ca mi se incarca ca sa ma bage pe un server si cand vreau sa schimb ceva la optiuni la fel. Ce sa fac? Ca deja ma cam enerveaza...

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Ooo, e o problema nasoala. si eu am patit-o de destule ori. Eu am sters counter-ul si l-am reinstalat. Asta a fost pentru mine singura solutie.

1 răspuns:
| sheamussheamus a răspuns:

Poti baga cel mai bun Counter-Strike din lume : CS Nvidia E5 (cel mai bun cs din lume la ora actuala).
Eu de cand am cs-ul asta nu am avut nicio problema.
Funda? happy