| bada_3202 a întrebat:

Am o problema... cand intru in counter strike imi apare o eroare (sa o numim asa) : Video mode change failure.(asta e titlu...(si aici scrie): The specified video mode is not suported.
The game will now run in software mode.
Ce pot face sa mearga jocul in modul OpenLG parca asa era? Precizez ca am Counter strike 1.6 lant, windows 7 ultimate activat 32 bit. Daca vreti mai multe detalii spuneti!

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Fa-ti windowstongue sau incerca sa bagi drivere pentru placa videowinking

| bada_3202 explică:

Windousul doar ce l-am facut. o sa incerc sa instalez driverul