| Cristianhas a întrebat:

am o problema, cand intru pe un browser adica chrome opera etc, spune ca nu am net si nu imi merge, cand intru pe cs 1.6 pot sa intru pe un server care e cu playeri pe el, imi spuneti va rog care e problema?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

S-ar putea sa nu ai ora la pc setata cum trebuie, vezi din setari sa fie activata setarea de a se alege automat ora.

| Bizon95 a răspuns:

Serverul de DNS din router nu merge sau nu merge cum trebuie
cand intrii pe CS pun pariu ca serverul ori era cu ip cu tot in favorite
ori te connectezi direct cu ip-ul serverului

incearca sa schimbi manual serverul de dns cu unul din urmatoarele 3:
google main si second:
8.8.8.8
8.8.4.4
cloudflare
1.1.1.1
toate 3 sunt pe gratis si... SIGURE!