| madalinspy a întrebat:

am o problema. cand sa descarc un joc care o fi imi apare cand se descarca in loc de joc imi apare Adobe si chiar nu stiu de ce. nu merge sa joc jocuri 3d pe net. va rog ajutati-ma de ce imi apare in loc de joc Adobe? nu cred ca il am descarcat dar in program files imi apare dar nu imi apare iconita funda

2 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai instaleaza-l poate de aia nu merge :p Si eu am avut odata problema aceasta si am instalat Adobe a mers ca prin minune.big grin

| madalinspy explică:

Pai problema este ca nu merge sa l descarc programu am incercat pe toate programele