| Rabo a întrebat:

Salut TPU, am o problema cu acest joc call of duty mobile.Mie imi merge mai greu pe telefon si am incercat pe emulator(BlueStacks5) unde mergea perfect. Dupa un meci am primit acest mesaj de la joc "Please prohibit the use of third-party plug-ins or applications. " + data de ieri cand am incercat pe emulator.Au trecut mai mult de 12 ore si inca nu pot intra pe cont.Ah am uitat, mai este un cod : 15035. Am cautat pe net si cica este un cod de ban sau ceva ..Nu an prea inteles. Daca i sa mai intamplat cuiva si a scapat sa imi zica neaparat ca nu vreau sa ma panichez degeaba.Am lvl 125 si skinul Ghost. ( daca exista probleme de exprimare sau orice va face sa nu intelegeti va rog nu reactionati negativ ci doar spuneti-mi)Mersi mult!

1 răspuns:
| BestHumanBeing a răspuns:

Poate a detectat anticheat-ul,
emulator-ul ca un cheat și ți-a dat ban? Nu mă joc codm, dar așa pare