| Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Am o problema cu brawl stars. Eu aveam un cont cu 1300 trofee și mi-am dat reset la telefon. Am intrat in joc si nu imi mai pot intra pe cont. De obicei pe flash totale imi apărea o bară daca sunt. Cum imi pot recupera contul de brawl stars?

2 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Încearca Acest Videoclip: https://youtu.be/jIryMX5h0T0

| cristibossvip05 a răspuns:

Pai conecteaza te cu supercell. Sau cu google play games. Sau cu Facebook. Asta numai daca aveai contul linkat cu unul din astea. Daca nu, rip.