| Rocker4Ever a întrebat:

Am o problema cu calculatorul:cand il deschid in apare doar desktop-ul fara nici o iconita doar imaginea de pe desktop va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alexutzuxx a răspuns:

Am patit si eu asa. Sar pute sa fie un fel de virus troian care sia facut un alt administrator pe langa atau si acum cand intri pe pc intri pe administrator virusului si nu poti sa faci nimic. Eu te-as sfatui sa reinstalezi windows-ul insa nu de pe cd-ul pe care l-ai instalat prima oara si eventual daca nu il ai ia-ti o versiune diferita deoarece poate sati gasesca iar pc-ul dupa aceeasi serie. Funda?