| s4nto a întrebat:

Am o problema cu, contul de facebook, cand intru imi da sa scriu codul de securitate care mi-l trimite prin mesaj la un numar de telefon, insa eu nu mai am acel numar de telefon stie cineva cum as putea sa recuperez acel cont? Dau funda happy!

2 răspunsuri:
| drehtisch a răspuns:

Tu practic vrei sa spargi un cont de facebook, nu-ti bate capul si pentru asta poti da funda, pentru ca te-am ajutat tongue

| s4nto explică (pentru drehtisch):

Practic nu vreau sa sparg nici un cont este contul meu ceea ce nu pot face este sa ma loghez deoarece imi cere un cod de securitate ce trimite pe un numar de telefon care nu il mai am daca ai fi citit mai cu atentie ti-ai fi dat seama despre ce este vorba asa ca nu mai raspundeti va rog de dragul de a raspunde happy!