| andreigeorge922 a întrebat:

am o problema cu, contul de Pokemon Trainer Club. Am cumpărat un cont Trainer club de pe internet cu pokemoni rari in Pokemon GO. Totul a mers bine contul nu avea nicio problema. contul avea emailul tipului ăla l-am schimbat pe emailul meu am activat mesajul de ChAnge Email si după aceea Nush ce m-a apucat de l-am pus iar pe al tipului care mi-a vândut contul. Nu ma mai pot Loga cu acel cont pt ca trebuie activat pe emailul tipului care mi - a vândut contul. L- am sunat sa activeze el de pe emailul lui dar nu a răspuns. Contul așteaptă sa fie activat de pe emailul tipului dar eu nu stiu parola de la email. Ce sa fac sa anulez activarea de pe emailul tipului si sa schimb pe emailul meu? Dau Funda! PLS doresc sa fiu ajutat.

Răspuns Câştigător
| takemyword a răspuns:

Nu poti sa faci nimic. Ori il activeaza el, ori poti sa iti cumperi alt cont.
De ce l-ai pune inapoi pe emailul lui? laughing e ca si cum ai vrea sa pierzi contul.