| emanuel97 a întrebat:

am o problema cu cs 1.6 am reinstalat windowsu si cs-ul nu mai merge ca nainte merge oleaca in reluare si cand trag tinta se mareste tare si trebuie sa astept 2-3 secunde pana revine la normal nu stiu ce sa mai fac inainte sa reinstalez era totul perfect dac acum nu stiu ce are am incercat sa bag comenzi in consola da degeaba dau funda daca ma ajutati happy

4 răspunsuri:
| theUnbounded a răspuns:

Se NUMESTE Lagg Si de asta se blocheaza .....Re-Instaleaza Alt Counter-Strike Si ia unu lami nou ca acesta : http://www.extreamcs.com/forum/kit-uri/counter-strike-1-6-v42-t89979.html

| emanuel97 explică (pentru theUnbounded):

Am sal instaley si da o sa fie bun funda e ata happy

| Torres10 a răspuns:

Mda. asa se intampla si la mine nu stiu ce are

| emanuel97 explică:

Lag n-am nu depasete 30 happy