| Jukutzel a întrebat:

Am o problema cu cs-ul meu, mai degraba cu fs-ul meu. De cateva zile cand intru pe cs am fps 99 atata timp cat nu misc din maus cand am miscat imi spade sub 10. E drept ca am primit ceva pe un server de cs ca am folosit wal happy si mi-a stricat cs-ul, l-am sters si l-am dezarhivat din nou si de atunci nu mai pot prinde 99 fps constant. Ce pot sa fac ca sa pot avea din nou 99, ca asa nu se poate juca dr straight face. Am nVIDIA e4 si mi-am scos si e5 si tot aceeasi problema. Cine poate sa imi spuna ce sa fac sa am fps 99 din nou are FUNDA!

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Incearca una din urmatoarele:
-dezactiveaza V-Sync (daca il are, avand in vedere la cat de vechi e)

-update / roll back la soft-ul placii video