| Holyman a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu cs1.6.Recent am folosit niste scripturi de tipul alias, pentru cs dar acesta mi-au facut default cfg praf.De ce? Pai de cate ori intru in counter strike si incep un meci cand apas pe B(o data) sa cumpar arme apare in consola asta:"Unknown command: client_buy_open
Unknown command: client_buy_close"Nu ma deranjeaza dar dupa ce fac acest lucru Q-ul care da switch la arme mai repede nu mai functioneaza.Si aici vine problema:Mentionez ca am:-Reinstalat Cs-ul
-Am sters config.cfg de o gramada de ori si tot face asta.
Ma poate ajuta cineva? Dau funda! Vreau ca tot defaultul sa fie inapoi in cs.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In primul rand stergi configul, dupa care reintstalezi cs-ul si ii schimbi directoriul in alt Local Disk.

Bafta.

| Holyman explică (pentru kar1GaNNN):

Am facut cum ai zis si am mutat directorul din C in D si tot la fel face!