| IntrebareSiraspuns59 a întrebat:

am o problema cu GTA San Andreas. Deci, intru in meniul cu load game, imi aleg salvarea, ma intreaba daca vreau sa ii dau load, ii dau yes si pe urma se blocheaza cu semnul Hollywood in dreapta sus si Load Game in stanga sus. Ce sa fac sa dea load la salvare? Nu vreau sa reinstalez jocul.
Specificatii la calculator, poate ajuta:
Intel 2 Quad Core Q6600 2.4Ghz
8GB Ram DDR2 Hyper-X
Ati Radeon HD 5670 512Mb Version
Windows 10 64Bit Pro

Răspuns Câştigător
| qVlad12 a răspuns:

S a stricat jocul. Ai incercat alta salvare? Daca da si nu a mers singura solutie ar fi sa il reinstalezi. Altceva nu poti face.
Imi pare rau. sad

| IntrebareSiraspuns59 explică (pentru qVlad12):

L-am reinstalat, mersi, acu merge crying((((

1 răspuns: