| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu incarcarea unui video.Am dat sa se incarce pe youtube si dupa vreo 2 si ceva s-a terminat de incarcat.Am mai asteptat putin ca sa fiu sigur ca s-a incarcat dar cand m-am uitat pe youtube video nu era pus, De ce?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu-ti scrie ceva de genul ca "se proceseaza video-ul"? Daca e mare, dureaza putin pana il proceseaza.
Poate in timp ce il uploadai a picat net-ul o secunda si-a fost vreo eroare sau ceva de genul cand s-a terminat.

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Da imi aparea ca se proceseaza ci cand s-a terminat de procesat am iesit si tot nu era pe youtube.Nu era nici chiar asa mare avea aprox 8 min si avea vreo 280 mb si tot nu s-a pus.