| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu jocul League of Legends, am descarcat installer-ul,am pornit instalarea, dar problema este ca la actualizarea 2/2 se opreste descarcarea la 314 mb si scade viteza de download la 0 kbps.Am crezut ca este de la windows dar am incercat si pe un pc cu windows xp si pe un laptop cu windows 7 si am exact aceeasi problema, am dezactivat si firewall-ul si tot la fel face.Care este problema?

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Incearca LeagueOfLegends > RADS > solutions > releases. Sterge (sau muta-le mai sigur) si apoi dai pe lol launcher. Sper sa mearga.