| balintviorel1 a întrebat:

Salut tpu.am o problema cu laptop Asus k50c nu stiu ce dracu i-am facut pentru ca prima data nu imi mai mergea sa schimb rezolutia apoi am mai incercat sa instalez ceva drivere pentru placa video si sa fu.t tot.deci cand il pornesc se aprinde ecranu pot sa intru in bios sta aprins apoi daca ies bin bios il las putin sa se incarce se aude cum se aprinde dar nu se mai vede nimic.va anunt ca am windous 7.
va rog sa imi dati un sfat daca ati intalnit asa ceva sau daca as putea sa ii fac ceva fara sa instalez windowsul.va multumesc mult

2 răspunsuri:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Probabil i-ai dat o rezolutie care nu o suporta. Cand schimbi o rezolutie ai un timp de 15 sec si se schimba automat daca nu e ok. In cazul tau as merge pe varianta instalarii windows-ului.