| FullFr8 a întrebat:

Am o problema cu microfonul de la casti. Vorbeam azi pe skype cu niste prieteni si dintr-o data nu m-au mai auzit deloc. Nu inteleg ce s-a intamplat. Am verificat si volumul si cablurile si tot nu merge. Ciudat e ca am castile cu microfonul de un an si pana acum mi-au mers foarte bine. Stie cineva care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate s-a rupt vreun fir de conexiune. Se mai intampla sa-si revina, asteapta o zi/2.