| vali23456 a întrebat:

am o problema cu netul si nu stiu cum sau daca poate fi rezolvata.De exemplu cand ma joc un joc, am ping 20-60 si merge bine, dar daca cineva intra pe Youtube sau Netflix, conectat tot la wifi, imi face ping 200-600 si merge greu. Eu sunt conectat la router cu ethernet cable adica prin fir. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

Salut, iti recomand sa iti upgradezi viteza de internet la cea mai mare posibila. Avem cel mai ieftin internet din lume si o viteza mare face o diferenta considerabila. Daca esti la DIGI iti recomand sa suni pentru upgrade la Fiberlink 1000 Mbps

1 răspuns:
| azeze a răspuns:

Salut,nu prea ai ce sa rezolvi cu asta, doar sa inchizi toti consumatorii de internet, cu cat sunt mai multi consumatori cu atat ai ping mai mare.