| VXX a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu o adresa de e-mail,am incercat sa imi schimb acum cateva zile parola de la adresa mea de e-mail si am si reusit, insa problema e ca atunci cand am incercat sa ma loghez surpriza am uitat parola.Mentionez ca nu mai am nici o idee despre e-mailul alternativ, si stiu doar un raspuns la una din cele 2 intrebari de securitate si chiar nu stiu ce sa fac daca imi pierd adresa asta de e-mail pot sa spun ca mi-am pierdut capul, asa ca va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,aia cred ca e singura modalitate de ati recupera parola, cu acele intrebari de securitate, si acolo la email alternativ nu tiai trecut alt email?

| VXX explică (pentru KeNNT3D):

Pai nu da as vrea sa trimit un e mail la cei de la yahoo dar nu stiu cum sa ii contactez prin e mail.

| KeNNT3D a răspuns (pentru VXX):

Asta am cautat si eu dar n-am gasit.