| alexandrucostelrodelfastinthe3nbc a întrebat:

Am o problema cu OBS(open Broadcaster Software). incerc sa filmez un joc (SAMP). Pornesc filmarea, intru in joc si fac ceva pe acolo, cand opresc filmare si vreau sa ma uit la ea mis se aude doar sunetul dar totul apare negreu pe filmare.

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Salut,
vezi ca trebuie sa setezi ce vrei sa capturezi. Dai dublu click pe game capture, si ai acolo un drop-down menu si selectezi jocul. Daca nu ai game capture adaugat la sources, dai right click in sources->add->game capture. Nu trebuie sa faci asta decat 1 data, pentru fiecare joc care il rulezi. Uite si o poza:
http://i.imgur.com/aCoIBU4.png