| andrywtzu a întrebat:

Am o problema cu pc-u' de fiecare data cand vreau sa instalez ceva imi da o eroare la instalare. De ex: decurand am incercat sa reinstalez Combat Arms(un joc) si Adobe flash player, iar pe la mijlocul installarii imi apare asta:"error occurred while installing a file " am crezut ca este de la internet deoarece eu folosesc modem si uneori cablu. dar m-am inselat... sa fie din cauza pc-ului? VA ROG AJUTATI-MA

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Eroarea e prea generala ca sa stii exact care e problema.
-e posibil sa fie fisierul corupt(nu se descarca cum trebuie -> probleme cu netul)
-ai un antivirus care nu vrea sa permita instalarea respectiva
-probleme cu hard-diskul (bad-uri, etc.)
-windows modificat/corupt

| andrywtzu explică:

Si mai e ceva : la ORICE program si joc face asta