| StieTot001 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul...Cand il pornesc ramane blocat in faza aia unde scrie Starting Windows (AM WINDOWS 7 ULTIMATE) acolo unde suntpatratelele alea colorate.Si nue se aprinde.Nu stiti ce sa fac? FUNDA raspunsul care ma ajuta! P.s.
Nu vreau sfaturi cum ca sa reinstalez windowsul! Vreau u raspuns cat mai clar!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Daca nu booteaza windows-ul ce vrei sa faci?, ai alta varianta in afara sa-ti reinstalezi windows-ul, acuma, asteapta poate sae gaseste cineva sa-ti dea un sfat, dar chiar nu ai ce sa-i faci.Succes!
P.S Poti sa arunci un ochi pe google sa vezi care sunt cele cauzele pentr ucare nu mai booteaza)