| DjTeq a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, l-am formatat recent, dar cand ma joc cs, sau alte jocuri, timp de 10 min imi merg perfect, iar apoi incep sa sacadeze. La counter strike, am incercat sa dau pe above normal, din task manager, set priority, etc. dar daca dau, o ia razna, creste lagul foarte mare, si jucatorul incepe sa plece singur. Sper ca ma puteti ajuta. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1). Driverele la zii.
2). Antivirus activ.
3). Din task manager scoate alte programe care nu-ti folosesc inainte de a porni jocul.
4). Daca nu rezolvi, reinstaleaza windows-ul, e posibil sa ai virusi, chiar daca ai formatat recent.