| catalin2k a întrebat:

am o problema cu pc-ul numi recunoaste procesorul imi arata ca e de 1700 dar de fapt e de 2600 placa de baza este Asus a7v600-x multumesc

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta dar e un progam gratis SIWPortable, care iti spune cu precizie milimetrica ce ai si ce nu ai in carcasa.Eu am avut si eu o problema cu placa grafica, am cautat pe net si pe saitul nividia mi-a gasit placa cea noua ca fint acctiva, am luat driveul care mi lau recomandat pentru placa si acum totul e bine. Sper sa te fi ajutat.