| ovidiu2000 a întrebat:

Am o problema cu skin-ul pentru minecraft.Imi apar niste urechi de iepure. Daca ma poate ajuta cineva sa nu imi mai apara urechile alea de iepure.Dau funda big grin

1 răspuns:
| gangnamstyle a răspuns:

Of of of ala nu e skin spun de mo jang... e skin pus de tine de pe un sit care nu are nici o legatura cu minecraftul original si pe ala il poti vedea doar tu si cauta pe YT "bobospider" si vezi ca are el tutorial pentru asta printre primele lui videouri e si are 750 de videouri