| TDSDARK a întrebat:

am o problema cu steam-ul,dau sa il deschid dar nu merge(numai cateodata face asa) dar deja ma dispera si nu stiu ce sa ii fac, un sfat, ceva?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Dacă ești pe Win 7, caută "msconfig.exe" în Windows, deschide-l și la Startup dezactivezi Steam-ul.
Dacă ești pe Win 8 sau 10, dă click dreapta pe taskbar, task manager, startup și dezactiveaza steam-ul.
Eu îl aveam activat și nu mi se deschidea nici cu startup-ul nici când apăsam pe el.
Dacă nici asta nu merge, încearcă să-l reinstalezi.

2 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Dai uninstal si reinstaleaza-l iar!
Si lasa sa faca toate update urile ce le cere!
Nu opri niciodata update ul
Va merge 100/100

| Ionitacosmin27 a răspuns:

Reinstaleaza-l si o sa iti mearga