| ManStar a întrebat:

Am o problema cu sunteu la PC nu mi se aude nimic. Daca dau click dreapta pe my computer si intru in manage si dupa la device manage dau la sound imi apare un smn exclamari pe un fond galben la multimedia audio controller. Am incercat sa il fac cu driver solution dar cand dau sa imi fac driveru audio mi se restarteaza PC.Asa ca am scos de pe net de pe situ driver solution driveru audio dar imi da un folder cu niste fisiere si nu stiu unde trebuie puse. Va rog ajutati-ma dau funda.Andresa mea dacian_mortred@yahoo.com am teamwiver7 si care vrea sa ma ajute ii dau idu si parola sa imi intre in PC. Dau Funda! PLS

1 răspuns:
| ajutooorrr a răspuns:

Pai trebuie sa ai CD cu Drive Sound al calculatorului si instalezi din nou sunetul sau vezi daca este conectata bune placa de sunet