| Alexul99 a întrebat:

am o problema cu tastatura laptopului meu deci acum cateva zile am varsat cola pe ea, acum nu mai merge tasta f2 in timp ce am laptopul deschis dar cand il deschis se apasa automat si ma duce in bios... si nu asta e singura problema aproape toate tastele de pe partea stanga a tastaturii fac fite adica ele funcioneaza normal dar daca de exemplu apas o combinatie de taste. de exemplu shift + w sau + orice buton de pe partea din stange a tastaturii nu merge (inainte sa vars cola pe tastatura mergea ) chiar nu stiu ce sa mai fac. va rog ajutati-ma, sa desfac tastatura sa o curat? nu am curatato niciodata deci poate e de asta sau sa merg cu laptopul la un service? daca m-as duce la un service cat ar costa sa mi-o repare?

Răspuns Câştigător
| davirob a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service, deoarece trebuie schimbata tastatura cu totul, asa am patit si eu si am platit in jur de 200 lei, mai mult nu e...succes big grin

1 răspuns:
| nyko98765 a răspuns:

Pai dul la reparat e cea mai simpla cale laughing)
succes laughing)