| Fulger_Teodor_1983 a întrebat:

Am o problema cu un Allview A4 You
L-am cumparat ieri si tot ieri l-am si root-at cu VROOT, si am bagat si Freedom si Market Unlocker
Market unlocker l-am pus pe Rusia, pentru Freedom-ul imi spunea ca "Not avaible in your country"
Acum, nu mai imi merge magazin play, adica spune ca nu are nici o conexiune, cu toate ca pe browser merge...
Am dat resetare din fabrica, si nimic!
Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Ciprian_Păscălin_1979 a răspuns:

Mă e de la freedom eroarea de la magazin play Ca să o rezolvi trebuie sati bagi root explorer și să intri cu el in etc și cauți acolo un fișier cu numele hosts îl deșchizi cu un editor note și ștergi tot până la primul rând salvezi și verifici din nou dacă nu se salvează din prima și ștergi din nou până la primul rând și salvezi apoi toți va reveni la normal și eu am avut eroarea și îmi venea să mă omor